مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز برگزار شد.

جلسه معارفه سرپرست محترم مرکز، جناب آقای دکتر عباس خدایاری با حضور جناب آقای افشین ملایی مدیرکل محترم دفتر برنامه­ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان و هیئت همراه ایشان برگزار شد.

میز

در ابتدای این مراسم آقای ملایی ضمن تقدیر از تلاش های دکتر یوسف باقری سرپرست سابق مرکز، دکتر خدایاری را فردی پرتلاش، با اخلاق و متخصص خواند که با انتصاب ایشان از مشکلات مرکز پرسپولیس به ویژه موارد آموزشی مرتبط با امور دانشجویان کاسته خواهد شد. وی افزود امیدوار است با مدیریت دکتر خدایاری، مرکز پیشرفت های چشمگیری را در عرصه دانشگاهی تجربه کند. دکتر خدایاری نیز در سخنان خود ضمن تشکر از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و حسن اعتماد وزارتخانه و باشگاه به ایشان، ابراز امیدواری کرد در طی مدیریت ایشان مرکز پرسپولیس مسیر ترقی را بپیماید و در زمره مراکز نمونه علمی کاربردی و الگوی دیگر واحدها باشد.  مدیرکل محترم دفتر برنامه­ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان ضمن آرزوی سربلندی و موفقیت برای دکتر خدایاری حکم انتصاب دکتر خدایاری به عنوان سرپرست مرکز را به ایشان اعطا نمود.

دکتر خدایاری (2)

همچنین با حضور آقای افشین ملایی مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی آموزشی وزارت ورزش و جوانان و  آقای دکتر خدایاری سرپرست محترم مرکز، مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید معاونت آموزش و پژوهش مرکز برگزار گردید. آقای علیرضا امامی فر مدیر محترم گروه مربیگری فوتبال و آقای جوکار مسئول محترم معاونت فرهنگی و امور دانشجویی مرکز و هیئت همراه آقای ملایی از وزارت ورزش و جوانان حاضرین این مراسم بودند. در این مراسم دکتر محمدحسین قربانی، سرپرست سابق معاونت آموزش و پژوهش مرکز خلاصه ای از برنامه های اجرا شده و پیشرفت های واحد آموزش در زمان حضورشان را بیان نمودند و برای دکتر باقریان آرزوی موفقیت نمودند. دکتر محسن باقریان، سرپرست جدید معاونت آموزش و پژوهش نیز با تقدیر از زحمات دکتر قربانی، اهم برنامه های خود را در واحد آموزش بیان و از اعتماد سرپرست مرکز به ایشان تشکر نمود. در پایان مراسم، ضمن تشکر از زحمات و کوشش های دکتر محمدحسین قربانی، به رسم یادبود لوح تقدیر و هدیه ای به ایشان تقدیم گردید و حکم انتصاب دکتر محسن باقریان به سرپرستی جدید معاونت آموزش و پژوهش به ایشان اعطا شد.

دکتر قربانی (2)

دکتر باقریان

جمعی